پذيرفتن اخبار مرکزی پرونده اخبار بین الملل

پذيرفتن: اخبار مرکزی پرونده اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث نغهمیدم آیا مرد ، فوت مشکوک زنی که با مردگلفروش رابطه داشت

بهمن سال گذشته کشف شدن جسد زنی میانسال در یکی از خیابان‌های شرق پایتخت به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

فوت مشکوک زنی که با مردگلفروش رابطه داشت/ نغهمیدم آیا مرد

عبارات مهم : انتقال

بهمن سال گذشته کشف شدن جسد زنی میانسال در یکی از خیابان های شرق پایتخت به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

به گزارش ایران؛به دنبال اعلام این خبر، تیم تحقیق به همراه بازپرس محسن مدیر دِه راهی محل اتفاق شدند. آنها با ورود به محل با جسد زن میانسال در حالی مواجه شدند که هیچ اثری از درگیری و قتل روی بدنش به چشم نمی خورد.

بررسی های اولیه حکایت از ایست قلبی زن میانسال داشت. در بررسی های میدانی تیم تحقیق با مشاهده ردپایی روی برف ها که از کنار جسد شروع شده است بود آن را دنبال کرده و به منزل ای در همان حوالی رسیدند.

نغهمیدم آیا مرد ، فوت مشکوک زنی که با مردگلفروش رابطه داشت

به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات از ساکنان منزل قدیمی که دو مرد میانسال بودند شروع شد. یکی از آنها در تحقیقات گفت: مدتی است که در این منزل مجردی زندگی می کنیم. امروز یکی از دوستانمان به نام شهرام به همراه زن میانسالی به منزل مان آمد. ولی از رفتن آنها مطلع نشدیم و نمی دانیم که چه زمانی منزل را ترک کردند.

در ادامه تحقیقات، بیانات دو مرد میانسال تأیید شد و بررسی ها جهت شناسایی شهرام ادامه داشت. ردیابی های کارآگاهان جهت شناسایی و دستگیری شهرام بعد از 4 ماه آخر به نتیجه رسید و درنهایت شهرام سه شنبه 29 خرداد بازداشت شد. وی جهت تحقیقات به شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد.

بهمن سال گذشته کشف شدن جسد زنی میانسال در یکی از خیابان‌های شرق پایتخت به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

او گفت: من گل فروشی دارم و فرنگیس مدتی قبل به مغازه ام آمد و جهت ختم پدرش گل سفارش داد. بعد از آن ارتباطمان ادامه داشت تا اینکه او را به منزل دوستم دعوت کردم. چند ساعتی از دورهمی مان گذشته بود که ناگهان حال فرنگیس بد شد. خواستم به اورژانس زنگ بزنم که متوجه شدم دیگر نفس نمی کشد. من که خیلی ترسیده بودم جسد را به بیرون منزل انتقال یافته کرده و فرار کردم. می ترسیدم اگر او را به بیمارستان برسانم گرفتار شوم. تحقیقات از شهرام به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: انتقال | تحقیقات | میانسال | میانسالی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs