پذيرفتن اخبار مرکزی پرونده اخبار بین الملل

پذيرفتن: اخبار مرکزی پرونده اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث موکل من بیگناه هست/ نه پای زن دیگری در میان بوده ،نه او با همسرش اختلاف مهمی داشته , وکیل دکتر تبریزی

وکیل دکتر تبریزی که به اتهام قتل همسر و مادربزرگش به قصاص محکوم شده است هست، ابراز امیدواری کرد دیوان‌عالی کشور این حکم را نقض کند. 

وکیل دکتر تبریزی: موکل من بیگناه هست؛ نه پای زن دیگری در میان بوده ،نه او با همسرش اختلاف مهمی داشته

عبارات مهم : اختلاف

وکیل دکتر تبریزی که به اتهام قتل همسر و مادربزرگش به قصاص محکوم شده است هست، ابراز امیدواری کرد دیوان عالی کشور این حکم را نقض کند.

بابازاده به شرق گفت: حکم در آخرین روز سال گذشته به ما ابلاغ شد و بعد از آن تعطیلات نوروز بود. جهت همین وقت مطالعه کافی و مناسب فراهم نشد. باوجوداین من جمع بندی و بعد از ملاقات با موکلم اعتراض را در دیوان عالی کشور ثبت و لایحه ای را تقدیم کردم. درحال حاضر امیدوارم دیوان عالی کشور با بررسی دقیق رأی به تبرئه موکلم بدهد.

او ادامه داد: در لایحه تقدیمی به بحث بازپرسی و نقص تحقیقات اشاره کردم، چون بخشی از تحقیقات درخواستی ما انجام نشده هست. در چهار جلسه دادگاه دلایل ما مطرح شد و بعضی موارد مورد پیگیری قرار گرفت؛ به عنوان نمونه عنوان بررسی پیامک ها یا احضار شهود را که گفته های موکل من را تأیید کرده بودند، مطرح کردیم و با توجه به دلایل مبنی بر بی گناهی موکلم انتظار داشتیم رأی بهتری صادر شود، ولی در دادگاه با نادیده گرفتن ادله ای که به نفع موکل من بود او را محکوم کردند.

موکل من بیگناه هست/ نه پای زن دیگری در میان بوده ،نه او با همسرش اختلاف مهمی داشته , وکیل دکتر تبریزی

این وکیل دادگستری ادامه داد: شایعاتی در مورد همسر موکلم هم وجود دارد که اصلا درست نیست و باید حرمت فردی را که فوت شده است است نگه داشت. بعضی رسانه ها اخباری راجع به سابقه خودکشی او مطرح کرده اند که اصلا صحت ندارد. علاوه برآن دلایل دیگری را هم ارائه کردیم که با آنها می توان بر بی گناهی موکلم صحه گذاشت. به بعضی از دلایل نیز در نامه به قوه قضائیه اشاره کرده ام.

وی در مورد دلایلی که بی گناهی موکلش را ثابت می کند نیز گفت: مطلعان و شهود گفته های موکلم را که در اثبات بی گناهی اش مؤثر است تأیید کرده اند؛ به عنوان نمونه موکلم گفته هایی را به نقل از همسرش در بیمارستان بیان می کند که بر بی گناهی او صحه می گذارد و مطلعان و شهود هم گفته های او را تأیید می کنند. همچنین از نظر زمانی امکان ارتکاب قتل از سوی موکلم وجود نداشته ضمن اینکه نامه پزشکی قانونی مسمومیت غذایی را تأیید می کند. علاوه براین اختلافی که بعضی از رسانه ها از آن به عنوان اختلاف شدید نام می برند به آن شکل نبوده و اختلافی بوده که در روابط زناشویی معمول است یا مورد دیگری که می گویند پای زن دیگری در میان است اصلا این طور نیست و تحقیقات این را کاملا رد می کند.

وکیل دکتر تبریزی که به اتهام قتل همسر و مادربزرگش به قصاص محکوم شده است هست، ابراز امیدواری کرد دیوان‌عالی کشور این حکم را نقض کند. 

واژه های کلیدی: اختلاف | تبریزی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs